Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >
Факультет товарознавства, торгівлі та маркетингу >
Кафедра хімії >
Глави з книги >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/4106

Название: Хімія і методи дослідження сировини та матеріалів
Авторы: Іващенко, Олена Дмитрівна
Нікозять, Юлія Борисівна
Дмитренко, Вікторія Іванівна
Кудрик, Маргарита Арнольдівна
Стебліна, Катерина Пилипівна
Ключевые слова: хімія
методи дослідження
фізико-хімічні методи
Дата публикации: Июн-2011
Издатель: Знання
Библиографическое описание: Хімія і методи дослідження сировини та матеріалів: навч. посіб. для студентів нехімічних спеціальностей ВНЗ / [О.Д. Іващенко, Ю.Б. Нікозять, В.І. Дмитренко та ін.]. – К.: Знання, 2011. – 606 с.
Аннотация: Посібник включає теоретичний матеріал найважливіших тем з курсу загальної, аналітичної, органічної, фізичної та колоїдної хімії, а також хімічних і фізико-хімічних методів дослідження. У відповідності до навчальної програми посібник логічно розбитий на три частини. Особливістю посібника є урахування положень кредитно-модульної системи організації навчального процесу. Наведений теоретичний матеріал можна застосовувати при якісному та кількісному визначені різних продуктів, якості непродовольчих товарів, дисперсних систем, високомолекулярних сполук. Викладання матеріалу надається у стислій та доступній формі з використанням ілюстрацій, довідниковим матеріалом, доповнюється тестовими завданнями до кожного розділу та теоретичними питаннями до модулів, які дозволяють перевірити студентам ступінь самостійної підготовки теоретичного матеріалу, що допоможе їм під час захисту лабораторних робіт, задач, модулів, виконанні конкретних індивідуальних завдань. Посібник призначений для майбутніх фахівців за спеціальністю «Товарознавство і торговельне підприємництво», «Товарознавство та експертиза в митній справі», які повинні вміти досліджувати хімічні та фізико-хімічні властивості товарів, проводити експертизу та контроль якості продуктів.
URI: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/4106
ISBN: 978-966-346-854-9 (серія)
978-966-346-886-0
Располагается в коллекциях:Глави з книги

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
2011_Книга.jpg1,06 MBJPEGЭскиз
Просмотреть/Открыть

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь